Skubus pristatymas

Skubus akumuliatorių pristatymas Vilniuje

 

Neužsiveda automobilio variklis, o skubiai reikia išvykti? Yra efektyvus ir operatyvus šios problemos sprendimo būdas - skubus akumuliatorių pristatymas!

 

Skubus akumuliatoriaus pristatymas Vilniuje vos per 2 valandas – šiandien tai realu!

 

Užsakykite bateriją skubaus pristatymo būdu ir gaukite ją savo automobiliui vos per 2 valandas!

 

Paslaugos kaina 8 € – nėra didelė už skubų pristatymą.

 

Siūlome dar viena papildoma paslauga – exspress diagnostika . Mūsų meistras, naudojant pažangią įrangą, patikrins Jūsų automobilio variklio paleidimo įtaisų būklę. Ir jei tai ne generatoriaus problema, labai tiketina, kad gedimas bus pašalintas vietoje ir Jūs iš karto galėsite važiuoti toliau. Paslaugos kaina 7 €.

 

Skubus akumuliatorių pristatymas vykdomas tik Vilniaus miesto ribose nuo 10.00 iki 18.00 val. Atsiskaitoma tik grynais.

 

Skubus baterijos pristatymas – greitas problemos sprendimo būdas ir išeitis iš keblios situacijos.

 

Žiemą, ypač esant šalčiams, vairuotojai dažnai pakliūva į labai nemalonią situaciją: skubiai reikia važiuoti, o variklis nesiveda – išeikvotas akumuliatorius.

Šios bėdos priežastys gali būti labai skirtingos. Galime trumpai jas apžvelgti:

 

1. Norint užvesti  variklį šaltu metų laiku, starteriui tenka ilgiau sukti variklį nei vasarą, todėl baterijai tenka dirbti ilgiau ir krenta jos įkrovimo lygis.

 

2. Atsižvelgiant į pasikeitusios eksploatacines sąlygas (šaltis bei tamsus paros metas) šildymo ir apšvietimo prietaisai dirba ilgiau. Dėl tos priežasties, generatoriaus įkrovimas baterijai trunka ilgiau, o naudojant tik baterijos energiją, ji greičiau išsikrauna.

 

3. Mažėjant elektrolito temperatūrai, didėja jo klampumas, mažėja elektros laidumas. Todėl baterija įsisavina įkrovimą neefektyviai. 

 

Rezultate, žiemą automobilio akumuliatorius praranda įkrovą greičiau nei vasarą. Galite pajusti, kad baterija nepajėgi prasukti starterio variklio užvedimui.

 

Dėl to nenusivilkite! Skambinkite mūms, užsisakykite naują bateriją skubaus pristatymo būdu!

Vilniaus miesto ribose, 2-jų valandų bėgyje, pristatysime Jums naują bateriją ir Jūs galėsite važiuoti toliau!